Tarihçemiz.

2010’dan beri faaliyet gösteren ALYS Capital Partners, bir çok sektörde Birleşme ve Satın Almalar, Stratejik Ortaklıklar ve Genişleme Projeleri gibi kurumsal gelişim projelerine odaklanan mali işler ve işlem danışmanlığı şirketidir.

ALYS Capital Partners, şirketlerle ortak çalışmakta ve ihtiyaçlara göre çözümler üretmektedir. Sektöre ve alana özgü bilgi birikimine sahip güçlü bir ekip, küresel en iyi uygulamalar ve müşterinin kendine özgü koşullarına ve ilgi alanlarına en iyi şekilde uyan çözümleri üretebilmektedir.

Uluslararası ağımız ve uzmanlığımız çeşitli coğrafyaları ve sektörleri kapsamaktadır. ALYS Capital Partners’ta, projeleri sürdürülebilir stratejilerle başarıya ulaştırıyoruz.

ALYS Capital Partners’ın temel gücü insanlarıdır. Çalışanlarımıza yatırım yaparak büyümeye inanıyoruz ve kendimizi geliştirmek için gerekli ortamı sağlıyoruz.

ALYS Ekibi

İş ortaklarımızın, dünya standartlarında uzmanlığımızı ve ekibimizi kullanarak en doğru pazarlara ulaşmalarını sağlayarak verimli iş optimizasyon stratejileri çizmelerinde ve uygulamalarında yardımcı oluyoruz.

ALYS ekibi, Birleşme ve Satın Almalar, Devralmalar, Ortak Girişimler, Girişim Sermayesi, Değişim Yönetimi, Kurumsal Finansman, Bütçeleme ve Raporlama, Değerleme, Yönetim Danışmanlığı, Proje Yönetimi, Piyasa Araştırmaları gibi çeşitli alanlarda uzmanlığa sahip deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Yönetimimiz

EBRU YARIKKAYA

YÖNETİCİ DİREKTÖR

Ebru Yarıkkaya, Birleşme ve Devralamalar (B&D) alanında 20 yıllık uluslararası deneyime sahip üst düzey bir yöneticidir. ALYS Capital Partners’i kurmadan önce küresel ölçekte lojistik ve taşımacılık sektöründe B&D işlemlerinde kilit roller üstlendi. Lojistik, otomotiv, ambalaj, kişisel bakım, perakende, yiyecek ve içecek sektörlerinde geniş deneyime sahiptir. Türkiye içinde ve küresel olarak hem satın alma hem de organik büyüme stratejilerini yönetme konusunda başarıları vardır.
Yarıkkaya, Saint Benoit Fransız Lisesi mezunu olup, İstanbul Üniversitesi’nden İşletme lisans diplomasına ve Galatasaray Üniversitesi’nden Ekonomi Hukuku yüksek lisans diplomasına sahiptir. Ayrıca, Oxford Üniversitiesi’nde Stratejik Düşünme Programına katılmıştır.

DeğerleRİMİZ

MÜŞTERİ ÖNCE GELİR

ALYS Capital Partners’ta müşteri her zaman önce gelir. Gücümüz müşterilerimiz ile kurduğumuz kuvvetli bağdan kaynaklanmaktadır. Müşteriye en uygun planları ve çözümleri geliştirir ve yürütürüz.

Şeffaflık & Dürüstlük

ALYS Capital Partners’ta olayları olduğu gibi öğrenirsiniz. Çözümleri zor olan sorulara sayısal sonuçlar bulmak için küresel olarak kabul edilen analiz araçlarını kullanıyoruz. Yaklaşımımız bilimsel, kapsamlı endüstri ve alana özel deneyime sahip güçlü bir ekip tarafından desteklenmektedir.

Güven

Güven, ALYS Capital Partners’ta yaptığımız bir seçimdir. En büyük güven değeri, onunla yaptığımız başarılar değil, onu almaya layık insanlar olma arayışımızda bize olan güvenin başarmasıdır.

Kalite Odaklılık

ALYS Capital Partners’ta müşterilerimize verdiğimiz sözleri kapsamlı bir yaklaşımla ele alıyoruz ve kalıcı ve sürdürülebilir bir kalite ile tamamlanmasını sağlıyoruz.
Müşterimizi, rekabetçi ortamını, sektörünün trendlerini ve risklerini anlıyoruz ve müşterimize ihtiyacı olan koşulları sağlayacak benzersiz çözümler sunuyoruz.

YenİLİK

Müşterilerimizi kendi sektörlerinde başarılı bir şekilde ilerletmek ve farklılaştırmak için ürettiğimiz çözümleri gelişmiş ürünlere, hizmetlere veya süreçlere dönüştürüyoruz.

İşBİRLİğİ

Bilgi paylaşımına ve yapıcı geri bildirime değer veriyoruz.

© Her hakkı saklıdır 2022 - ALYS Capital Partners